Друк журналів в Києві і Україні

Журналом називають періодичне видання, в якому розміщені різні статті наукового, суспільно-політичного, виробничого, літературно-художнього та іншого характеру. Як правило, вони мають м’яку обкладинку і близько 24 сторінок. Життя сучасної людини важко уявити без цього виду періодичних видань.

Друк журналів в Києві

Їх читають вдома, на роботі, в транспорті. Як засіб масової інформації, журнали впливають на думку громадськості, формують його відповідно до певних інтересами будь-яких організацій, політичних партій і т.д. Для того, щоб дані періодичні видання активно продавалися, потрібні три складові їх успіху: дизайн, зміст і друк. Якщо всі вони вдало втілені в життя – успіх в його реалізації гарантований. Наша компанія спеціалізується на друку журналів в Києві, і відмінно зарекомендувала себе в цій сфері.

Друк журналів в Києві і Україні

Друк журналів в Києві

Нові друкарські машини, листові і ротаційні, які є в нашому розпорядженні, забезпечують бездоганний відбиток, яскравість фарб і ідеальну рівність плашок. Ми надаємо замовнику можливість самостійно обрати потрібний варіант формату вироби, починаючи від В7 і закінчуючи А3, а також відповідне скріплення (біндер, біндер-нитка, скоба), необхідний тираж і варіант обкладинки, вказавши при цьому потрібну щільність і, при необхідності, додаткову обробку (захисний лак). Також до переваг нашої компанії відносяться перевірка текстів коректором, різний вибір паперу, відпрацьована технологія і будь-які способи оплати.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!