Друк газет у Києві та Україні

Друк газет у Києві та Україні – основний вид діяльності нашого підприємства. Один із найкращих в країні парк техніки для повноколірного газетного друку спроможний реалізувати бажання найвимогливішого замовника.

Виробничі потужності ДЕВ’ЯТИ сучасних машин, кожна із яких спроможна друкувати не менше 8 шпальт формату А3 колірністю 4+4, забезпечують такі можливості:

– друк накладів від 200 до 6 000 000 екземплярів на добу
– на будь-яких видах газетного та офсетного паперу щільністю від 39 до 80 г/м2;
– колірністю від 1+1 до 4+4;
– форматами А2, А3, А4, А5, В3, В4;
– із сумарною швидкістю від 125 000 зкземплярів (8А3 4+4) на годину або ще більш високою швидкістю друку на понижених варіантах колірності;
– обсягом від 4 до 32 шпальт формату А3 одним спуском або більше з подальшою автоматичною або ручною підбіркою;
– скріплення газет на дві скоби в процесі друку.
Ми друкуємо величезну кількість газет із найрізноманітнішими вимогами по кількісних, якісних та часових показниках. Але окреме місце займають щоденні видання, друк яких – показних класу газетної друкарні.

У поліграфії немає інших напрямків, де б найвищі вимоги до якості друку поєднувались із жорсткими обмеженнями по часу виконання замовлень. При друку щоденних видань поліграфіст-газетчик стає заручником побажань видавців – здати файли якомога пізніше, а отримати газету якомога швидше, забезпечивши при цьому незмінно високу якість готового продукту. В такій ситуації у типографії немає права на помилку: всі технологічні процеси мають бути відпрацьовані до автоматизму; на кожному місці має знаходитись професіонал, а весь колектив – бути єдиним, налаштованим на результат цілим. Саме ці якості дозволили нашій друкарні зайняти лідерські позиції на ринку газетного друку. Все найкраще, чому навчила нас співпраця зі щоденними виданнями, ми використовуємо в роботі з усіма нашими замовленнями. Ми не поділяємо замовлення на великі та маленькі, на більш або менш важливі – кожен клієнт для нас особливий. І наше завдання – зробити співпрацю з нами комфортною та ефективною.

Для розрахунку вашого замовлення заповніть просту форму:

Прорахувати друк
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!