Друк плакатів у Києві

Інформативна ефективність плакатів широко використовується у всі часи. Привабливим яскравим листам паперу відводяться як агітаційні, так і рекламні ролі. Часто плакати розвішують на стінах закладів з метою інформування співробітників та відвідувачів. Найпоширеніший приклад – план евакуації при пожежі, який також можна назвати плакатом.

ДРУК ПЛАКАТІВ У КИЄВІ ТА УКРАЇНІ
Плакатами є також яскраві постери з фотографіями зірок шоу-бізесу, спортсменів, героїв популярних серіалів та телепередач. Плакати повідомляють про заходи, які незабаром відбудуться, до речі, саме з цією метою вони й були створені: у перекладі з французької слово «плакат» означає «афіша».
Проте, не дивлячись на таке різноманіття, у всіх плакатів є спільна риса: інформативне навантаження несе лише лицьова сторона. У цьому випадку зворотній бік листа існує лише для того, щоб плакату було чим триматися за стіну. Згідно з традицією, плакати прийнято розклеювати, хоча останнім часом цій традиції намагаються знайти альтернату для збереження стін.

Формат, наклад і зовнішній вигляд плакатів сьогодні обмежуються хіба що побажанням замовника.
Зазвичай, плакатом є художня композиція із лаконічним написом. Ефективність цього формату не викликає сумнівів: за умови вдалого розташування, плакат встигає зібрати у багато разів більше переглядів, ніж стандартна пачка листівок. Як відомо, листівка призначена для індивідуального перегляду, загалом, одноразового. А плакат адресовано широким масам; з легкої руки художника чи дизайнера він створений, щоби приваблювати увагу. Кількість показів обмежена лише терміном експлуатації плаката – папір, як відомо, не довговічний матеріал. Проте, щоб продовжити рекламну акцію, достатньо заламінувати кожен плакат.

Наша типографія друкує плакати у Києві та Україні, тобто у вас є можливість замовити доставку своїх плакатів у будь-яке місто країни.

Для розрахунку вашого замовлення заповніть просту форму:

Прорахувати друк
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!