Додрукарські послуги

Невід’ємною і важливою частиною технологічного процесу поліграфічного виробництва є додрукарська підготовка. Друкарня «Мега-Поліграф» у повному обсязі та на високому якісному рівні готова надати клієнтам додрукарські послуги. Повний спектр препрес-послуг, кольороподіл, фотовивід, можливість завантаження файлів через FTP на будь-який сервер компанії, оперативний вивід спускових проб, якісна цифрова і аналогова кольоропроба – детальніше читайте далі.

Вивід форм
Після виконання препрес-перевірки переданих замовником файлів та внесення усіх необхідних виправлень, проводиться кольороподіл, спуск шпальт і вивід форм.
Сьогодні ми надаємо поліграфічні послуги в Києві на найвищому рівні. Потужна система управління робочим потоком AGFA Apogee, а також широкий спектр найновішого програмного забезпечення для перевірки публікацій забезпечують високу швидкість виконання препрес-робіт, і в комплексі з професійністю спеціалістів нашого препрес-центру гарантують безпомилковий вивід форм.
Усі замовники безоплатно користуються сервісом приймання замовлень через Internet. Технічна підтримка включає не лише цілодобову консультативну допомогу телефоном чи e-mail, але й безкоштовні виїзди наших препрес-інженерів до замовника для налаштування програмного забезпечення та навчання його співробітників.

З нами зручно:

• Повний спектр препрес-послуг, кольороподіл, фотовивід
• Професійні консультації спеціалістів
• Цілодобова робота
• Можливість завантаження файлів через FTP на будь-який сервер компанії
• оперативний вивід спускових проб
• якісна цифрова і аналогова кольоропроба


Спускова проба

Водночас із кольороподілом та фотовиводом, як правило, здійснюється виготовлення спускових проб. При виготовленні газет, журналів та іншої поліграфічної продукції цей вид додрукарських послуг виявляється вельми корисним: багатьом замовникам зручніше й простіше перевірити правильність виконання кольороподілу та розташування усіх необхідних контрольних елементів на спусковій пробі, а не шляхом перевірки готових форм.
Спускова проба раструється тим самим РІПом, який використовується для кольороподілу та виводу фотоформ, що гарантує їх 100-відсоткову відповідність одне одному.
Для виводу спускових проб ми використовуємо широкоформатні плоттери Epson і Encad.

Технічні характеристики обладнання:

  • EPSON 7600
  • Технологія друку: струйна (пьєзоелектрична)
  • Фарбовість: 7 кольорів (C, Lc, M, Lm, Y, B, Lb)
  • Максимальний формат друку: 610х15000 мм
  • Роздільна здатність при друку: 360, 720, 1440 dpi

Кольоропроба

Виготовлення кольоропроб – важливий етап у виробництві повноколірної поліграфічної продукції. На цьому етапі можна впевнитися у коректності кольороподілу до друку накладу, що дозволить попередити значні фінансові затрати, які можуть бути зумовлені помилками додрукарської підготовки.
Аналоговими називаються кольоропроби, виготовлені з кольороподільних плівок (фотоформ). Цифровими називають кольоропроби, отримані шляхом виводу електронного оригінал-макету на цифровий кольоропробний прилад.

Аналогова кольоропроба, підписана замовником, називається контрактною. Вона передається в газету друкарню та слугує еталонним зображенням для друкаря, який відповідає за друк накладу. Виготовлення контрактних кольоропроб здійснюється на спеціальних кольоропробних приладах, які емалюють друкарський процес.

Ми пропонуємо послуги з виготовлення кольоропроб.6
– цифрових (на широкоформатному плоттері Epson 7600)
– аналогових (на Imation MatchPrint)
Цифрова кольоропроба здійснюється з використанням оригінальних барвників, що мають розширене колірне охоплення та високу стабільність кольоропередачі. Для здійснення стовідсоткової відповідності кольоропроби переданому замовником макету технологами нашого препрес-участка регулярно проводиться калібрування та профілювання друкарських пристроїв за допомогою обладнання Gretag Macbeth.

Для розрахунку Вашого замовлення заповніть просту форму:

Прорахувати друк
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!