oborudovanie2Друкарня «Мега-Поліграф» – сучасне підприємство, забезпечене унікальним виробничим комплексом для друку газет, брошур, буклетів, листівок і будь-якої іншої поліграфічної продукції на всіх видах газетного, офсетного і крейдованого паперу.

Парк друкарського обладнання «Мега-Поліграф»складається з восьми ротаційних сучасних машин, кожна з яких здатна друкувати від 8 шпальт формату А3 кольоровістю 4 + 4, та 5-фарбової офсетної листової друкарської машини Heidelberg Speedmaster SM-74-5. Сумарні виробничі потужності нашої техніки надають можливість друкувати понад 6 мільйонів екземплярів видань на добу.

Виділені канали зв’язку забезпечують швидкий і безперебійний обмін потрібними обсягами даних. Обробку файлів і вивід друкарських форм у найкоротші терміни з незмінною якістю гарантують спеціалісти відділу додрукарської підготовки.

Підприємство також має у своєму розпорядженні всі необхідні виробничі потужності для виконання стандартних післядрукарських операцій – брошюровки, обрізки, упаковки та ін.

https://www.facebook.com/megapoligrad/videos/676692923086491/