Мега-Поліграф

Наша компанія була заснована в 2002 році, і є частиною видавничої групи «Мега-прес». Підприємство створювалося як структура, здатна задовольнити зростаючі потреби видавництва «Мега-Прес» в якісній газетній друку. Згодом ми виросли до підприємства, що став одним з лідерів галузі в сегменті повнокольорового друку в Україні.
На сьогоднішній день ми володіємо унікальним парком друкарського обладнання для друку газет, брошур, буклетів, листівок і будь-який інший поліграфічної продукції на всіх видах газетної і офсетного паперу. Парк складається з 8 сучасних друкарських машин, кожна з яких здатна друкувати не менше 8 шпальт формату А3 кольоровістю 4 + 4, та 5-фарбової офсетної листової машини Heidelberg Speedmaster SM-74-5. Сумарні потужності друкарні дозволяють отримувати більше 6 мільйонів відбитків повнокольорових газет в день (один відбиток – 8 шпальт формату А3). Мега-Поліграф: про нас

4
МЛН. ГАЗЕТ У НЕДІЛЮ
200
МЛН. ГАЗЕТ У РІК!
197
НАЙМЕНУВАНЬ ГАЗЕТ

Поширені Питання

Наші вимоги до макетів

Для якісного друку вашої продукції макет повинен відповідати ряду вимог Завантажити файл з вимоги до додрукарської підготовки..

Як швидко ми можемо надрукувати ваше замовлення?

За умови надання макета, який відповідає вимогам додрукарської підготовки, ми можемо виконати Ваше замовлення за 1 годину!

Який максимальний і мінімально можливий тираж?

Ми друкуємо від 1 екземпляра і до нескінченності! Але потрібно розуміти: чим більший тираж, тим менше собівартість одного примірника.

Прорахувати друк

Чому ми?

Вам сподобається працювати з нашою компанією!

Ми працюємо з 2002 р.
Наша поліграфія працює на ринку послуг вже більше 15 років
Професійне обладнання
Ми використовуємо якісне і дороге друкарське обладнання.
Завжди на зв’язку
Наші менеджери завжди допоможуть вам у будь-який час! Навіть у вихідні

Наші постійні клієнти


Клієнти про нас говорять:

Регулярно друкуємо в цій друкарні наші періодичні журнали, будь то проста газета або глянсовий журнал. Менеджери завжди на зв'язку, завжди підказують як краще і допомагають вирішувати повсякденні завдання. Працюємо з МегаПоліграф вже 3й рік і будемо працювати далі.

Хафізов КОСТЯНТИН, РА ІМПЕРІЯ

Претензій до роботи ТОВ «Мега-Поліграф» немає - видавництво мобільне, оперативно реагує на всі вимоги або прохання редакції. Особливу увагу приділяє якості друку

УРЯДОВИЙ КУР'ЄР, Редакція газети

Ми високо цінуємо професіоналізм і орієнтацію на клієнта, властиві Вашої компанії, а також відповідає світовим стандартам якість газетного друку, яке виконується Вашою компанією

ГРЕБА Р.В., Генеральний директор ТОВ «Мега-Збут»

Ми переконалися у високому професіоналізмі колективу друкарні. Особлива увага приділяється якості друку і термінів виконання робіт. Без уваги працівників Вашого підприємства не залишиться жодна деталь. Можемо порекомендувати друкарню «Мега-Поліграф Принт», як надійного партнера, який завжди врахує всі побажання своїх клієнтів.

УЮТ, Редакція газети

Наши новини


Нас легко знайти