Типография в КиевеНаша компанія була заснована в серпні 2002 року. Вона створювалася як газетна друкарня в рамках видавничої групи «Мега-Прес» для друку виробленої холдингом газетної продукції. Першим місцем прописки компанії був цех Київської фабрики технічних паперів на вулиці Алма-Атинській, 2/1, у місті Києві. А першою друкарською машиною – нова газетна ротаційна машина Starline S30 відомого індійського виробника, компанії Manugraph. Ця машина давала можливість друкувати від 8 А3 шпальт (4 + 4) до 24 А3 шпальт (2 + 1) і була справжнім проривом на ринку газетного друку в Києві у той час. Вона дозволила не тільки отримати суттєві конкурентні переваги, але й почати активну експансію в сегменті повноколірного газетного друку.

Типография в Киеве

Протягом короткого періоду – з 2004 по 2006 роки – парк друкарських машин «Мега-Поліграфа» виріс до п’яти за рахунок покупки ще чотирьох нових газетних ротаційних машин Сityline Express 35 все того ж виробника, компанії Manugraph.

У результаті активного розвитку бізнесу до середини 2006 року компанія стала одним з лідерів повноколірного газетного друку не тільки в Києві, але й в Україні. Проте, відповідно до місії підприємства, ми не могли дозволити собі зупинитися в розвитку, тому в 2007 році було прийнято рішення посилити виробничий парк друкарні чотирма сучасними апаратами нового покоління з високим ступенем автоматизації – машинами Solna D390, новітньою розробкою шведської компанії Solna. Кожна з машин здатна друкувати 8 А3 шпаль (4 + 4) зі швидкістю 50 000 примірників на годину, а разом вони можуть забезпечити друк одночасно 32 А3 шпальт (4 + 4) зі швидкістю до 45 000 примірників на годину.

ТИпография в Киеве

Тоді ж, у 2007 році, прийняли рішення змінити виробничий майданчик. Це завдання було успішно виконано до кінця 2009 року, і всі потужності підприємства були зібрані під одним дахом – у приміщенні загальною площею близько 6000 квадратних метрів, що знаходиться на вулиці Марка Вовчка, 12/14, в Києві.

Криза, що охопила нашу країну в 2009 році, не могла не відбитися на поліграфічній галузі вцілому і діяльності нашої друкарні зокрема. Але завдяки колективу компанії, що будує свою роботу на принципах корпоративної етики, ефективної бізнес-стратегії підприємства, прагненню розвиватися і завжди йти назустріч клієнту, наша компанія навіть у період кризи продовжила нарощувати обсяги виробництва.

На сьогоднішній день газетна друкарня «Мега-Поліграф» стала одним з лідерів галузі, що надає широкий спектр видавничо-поліграфічних послуг найвищої якості. Провідні видавництва і редакції найвідоміших газет країни, солідні суспільно-політичні організації та рекламні агентства є нашими постійними клієнтами. Ми безперервно розвиваємося та прагнемо бути максимально лояльними до всіх замовників: від найбільшого до найскромнішого.

Працювати з нами зручно і вигідно. Спробуйте і оцініть.