Наша компанія була заснована у 2002 році та є частиною видавничої групи «Мега-прес». Підприємство створювалось як структура, спроможна задовільнити потреби видавництва «Мега-прес» у якісному газетному друку. З часом ми виросли до друкарні, яка стала одним із лідерів галузі в сегменті повноколірного друку в Україні.

Сьогодні ми маємо унікальний парк друкарського обладнання для виготовлення газет, журналів, брошур, буклетів, листівок та будь-якої іншої поліграфічної продукції на різних видах газетного та офсетного паперу. Парк налічує 9 сучасних друкарських машин, кожна з яких спроможна друкувати не менше 8 шпальт формату А3 колірністю 4+4, а сумарні потужності друкарні дозволяють отримувати понад 6 мільйонів відбитків повноколірних газет на день (один відбиток – це 8 шпальт формату А3).

Ефективну роботу підприємства також забезпечують: швидкісні лінії зв’язку; необхідний парк обладнання для швидкої та якісної «до» та «після друкарської» роботи із замовленнями; склади; власна транспортна служба та понад дві сотні висококваліфікованих спеціалістів.

Видавничо-поліграфічний комплекс «Мега-Поліграф» – підприємство нового типу. До нас значення слова “друкарня” було лише одне: місце, де друкують газети. З нами це слово стало полісемантичним.

Наразі ми пропонуємо видавцям послуги повного циклу по виготовленню будь-якої періодики:

  • – створення концепції газети, журналу, буклету, листівки тощо (ідеологія видання, розробка макета і дизайна);
  • – редакційна підготовка видання (створення контенту, редагування, верстка, коректура);
  • – препрес-підготовка;
  • – беспосередньо друк;
  • – післядрукарські роботи;
  • – доставка у будь-яку точку країни.

Висококваліфіковані спеціалісти нашого підприємства, використовуючи унікальні можливості техніки, яка є власністю компанії, спроможні задовільнити побажання найвимогливішого клієнта.

Друкарня “Мега-Поліграф” здійснює будь-які поліграфічні мрії!