Додрукарські послуги


Невід’ємною і важливою частиною технологічного процесу поліграфічного виробництва є додрукарська підготовка. Друкарня «Мега-Поліграф» в повному обсязі і на високому якісному рівні готова надати клієнтам додрукарські послуги.

Редакційні послуги


Наша компанія пропонує партнерам комплексні послуги, щоб вам було ще зручніше і комфортніше працювати з нами. Один з підрозділів холдингу – видавництво «Мега-прес груп» – готове на високому професійному рівні виконувати будь-які редакційні роботи під ключ.

Захищений друк


Ділова та етикеткова поліграфія з елементами захисту від підробки, бланки, сертифікати, ідентифікаційні картки, посвідчення, а також пакувальна та етикеткова продукція. Використовуємо папір з елементами захисту, захисні фарби, захисні елементи дизайну та друкарські елементи (мікротексти, ірисовий друк, дизайн), нумерацію, різні технології друку для виготовлення замовлення.

Друк газет і журналів


Наше підприємство – лідер українського ринку з виготовлення газетно-журнальної продукції (понад чверть всього обсягу ринку). Газетно-журнальна продукція займає значну частку в асортименті нашої продукції. Іншими основними напрямками нашої діяльності є ділова поліграфія (у тому числі з різними ступенями захисту), упаковка, етикетка.

Ділова поліграфія


Виготовляємо бланки (у тому числі з елементами захисту), посвідчення, ділові папки, блокноти, щоденники, зошити, телефонні книги, календарі, паперові пакети. Можливе використання найширшого спектру паперів та картонів, а також палітурних матеріалів з різними фактурами.

Розробка концепції та дизайну


Наша компанія допоможе вам в найкоротші терміни, з незмінно високою якістю, створити нове видання – розробити з урахуванням ваших вимог і побажань концепцію, ідеологію, макет і дизайн, творчо і професійно втіливши ваші ідеї.