Шановні колеги, друзі – видавці, журналісти, розповсюджувачі преси!

У цей непростий для країни та усього людства час, при усій доступності Інтернету, телебачення та соціальних мереж, друкована преса залишається для багатьох людей єдиним повноцінним джерелом інформації. Люди похилого віку, мешканці так званої «сірої зони» в районах, прилеглих до лінії розмежування на Донбасі, ті, хто проживають у віддалених селах, потребують живого правдивого слова як ніколи!
Друкарня «Мега-поліграф» дякує і виказує щиру повагу ДП «Преса» та АТ «Укрпошта» за те, що вони продовжують у звичному режимі доставляти читачам передплачені ними друковані ЗМІ.
Ми дякуємо видавцям, які змогли мобілізуватися і організувати роботу таким чином, щоб не припиняти випуск газет та журналів і не позбавляти читачів отримувати важливу для них інформацію. Шкода, що через закриття низки мереж розповсюдження преси навіть найстійкішим  із Вас довелося значно скоротити наклади газет. І все ж – друковані ЗМІ повинні функціонувати! Як і продуктові магазини, заправки, аптеки.
Усвідомлюючи це, друкарня «Мега-поліграф» повідомляє усім читачам і партнерам: ми продовжуємо працювати, як і раніше. І не зупинимо друк ні за яких обставин! Наше підприємство виконує державне замовлення Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо друку офіційної преси – газет «Голос України» та «Урядовий кур’єр». Тому, не зважаючи на складні часи, і офіційні, і комерційні видання друкуються, друкуватимуться і доставлятимуться вчасно, згідно з укладеними договорами.
Окрім того, усі видавці, що продовжили випуск своїх газет і журналів, незмінно отримують якісну продукцію у визначені строки та у повному обсязі, й  – обіцяємо – отримуватимуть надалі. Тих, хто призупинив випуск, закликаємо, враховуючи досвід колег, організувати дистанційну роботу та відновити регулярний вихід.
Віримо, що заходи з упередження розповсюдження захворюваності підуть на користь,
і ми, усі разом, дослухаючись до порад лікарів і рішень органів влади, швидко впораємося із цими складними обставинами.
Бажаємо усім міцного здоров’я і добрих новин від своїх друзів і рідних. Зі шпальт газет!

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!