Перш ніж газета або журнал потраплять до рук споживача, необхідна післядрукарська обробка цих видань. ТОВ «Мега-Поліграф» пропонує широкий спектр післядрукарських послуг незмінно високої якості за доступною ціною.

Скріплення (газети, журналу, книги, брошури) може здійснюватися або шляхом зшивання скобою на вкладково-швейно-різальних агрегатах, або за допомогою склеювання на термобіндерах. Обидва варіанти дозволяють одночасно комплектувати, підрізати до необхідного розміру та скріплювати готову продукцію.

Добірка
Залежно від способу скріплювання продукції, її збирають шляхом вкладки або добірки.
При листопідборі за допомогою вкладки зшитки вкладаються однин в інший. Цей спосіб складання широко застосовується при виготовленні простих за структурою видань малого обсягу.
Комплектування вкладкою виконується на вкладково-швейно-різальних агрегатах.
При комплектуванні шляхом добірки зшитки послідовно накладаються один на інший. Цей спосіб дозволяє комплектувати блоки будь-якої товщини та по-різному обробляти їхні корінці для подальшого склеювання чи навивання спіралі.

Розбирання
Розкомплектування готових блоків журнальної продукції необхідне у разі невідповідності потрібної кількості шпальт у виданні числу спусків, які можуть бути виконані машиною. Наприклад, вам необхідна листівка на 4 шпальти формату А3, а мінімальний спуск машини – 8 шпальт формату А3. Тоді восьмисторінковий зшиток розбирається на два чотиристорінкових.

Підрізання
У разі якщо формат вашого видання не відповідає стандартним форматам нашої техніки, ми швидко та якісно здійснимо його підрізання до необхідних вам розмірів.

Вкладання
На ваше прохання ми вкладемо або вклеїмо у видання будь-які рекламні матеріали (купони, флаєри, листівки, постери, пробники тощо).

Пакування
У друкарні «Мега-Поліграф» готову продукцію стандартно пакують у газетний папір, але за бажанням замовника її може бути загорнуто у крафт-папір. Крім того, за потреби можливе пакування в індивідуальні поліетиленові пакети.

Видача готової продукції здійснюється на палетах.