Історія компаніїНаша компанія була заснована в серпні 2002 року. Її було створено як газетну друкарню в рамках видавничої групи «Мега-Прес» для друку виробленої холдингом газетної продукції. Першим місцем прописки компанії став цех Київської фабрики технічних паперів на вулиці Алматинській, 2/1. А першою друкарською машиною – нова газетна ротаційна машина Starline S30 відомого індійського виробника Manugraph. 
Ця машина, що дозволяла друкувати від 8 аркушів формату А3 (4+4) до 24 аркушів формату А3 (2+1), на той час була справжнім проривом на ринку газетного друку в місті Києві. Вона дозволила видавничим підприємствам групи не лише здобути істотні конкурентні переваги, а й почати активну експансію в ніші кольорового та повнокольорового газетного друку у столиці.
Протягом короткого періоду (2004–2006) парк газетних машин друкарні «Мега-Поліграф» зріс до п’яти одиниць за рахунок придбання ще чотирьох нових рулонних газетних ротаційних машин Сityline Express 35 виробництва компанії Manugraph.
Історія компаніїКожна з цих машин може друкувати від 8 аркушів формату А3 (4+4) до 16 аркушів формату А3 (2+2), а поставлені в одну лінію разом із Starline S30, вони дозволяють здійснювати одночасний друк декількох газет різної кольоровості обсягом від 8 до 48 аркушів формату А3.
У результаті активного розвитку бізнесу до середини 2006 року компанія стала одним із лідерів кольорового газетного друку не лише в Києві, а й в Україні. Однак, відповідно до місії підприємства, ми не могли собі дозволити зупинитися на досягнутому, тому в 2007 році було ухвалено рішення про посилення виробничого парку друкарні чотирма сучасними апаратами нового покоління з високим рівнем автоматизації – машинами Solna D390 шведської компанії Solna.
Історія компаніїSolna D390 – сучасна машина з високим рівнем автоматизації – є новітньою розробкою компанії Solna. Перші серійні зразки цієї машини були випущені у 2007 році.
Кожна з машин здатна друкувати 8 аркушів формату А3 (4+4) зі швидкістю 50 000 примірників за годину, а разом вони можуть виготовляти до 32 аркушів формату А3 (4+4) зі швидкістю до 45 000 примірників за годину.
Одночасно з рішенням про купівлю нових машин 2007 року керівництво компанії вирішило змінити виробничий майданчик. Це завдання було успішно виконане до кінця 2009 року, коли всі виробничі потужності підприємства були зібрані під одним дахом – у приміщеннях загальною площею близько 6 тисяч квадратних метрів по вулиці Марка Вовчка, 12/14, у місті Києві.
Криза, що охопила нашу країну в 2009 році, не могла не відбитися на поліграфічній галузі в цілому та діяльності нашої друкарні зокрема. Але завдяки колективу компанії, що будує свою роботу на принципах корпоративної етики, ефективній бізнес-стратегії підприємства, прагненню розвиватися та завжди йти назустріч клієнту ми навіть у період кризи продовжуємо нарощувати обсяги виробництва.
На сьогоднішній день газетна друкарня «Мега-Поліграф» – один із лідерів галузі в Україні – виробляє найширший спектр видавничо-поліграфічних послуг найвищої якості. Провідні видавництва та редакції найвідоміших газет країни, солідні суспільно-політичні організації й рекламні агентства є нашими постійними клієнтами. Ми безупинно розвиваємося, при цьому прагнемо бути максимально лояльними до всіх замовників – від найбільшого до найскромнішого.
Працювати з нами зручно та вигідно.
Спробуйте та відчуйте