Історія нашої Компанії

main-uaНаша компанія є частиною видавничої групи «Мега-Прес». У 2002 році вона створювалася як структура, здатна задовольнити зростаючі потреби власних видавництв у якісному газетному друку. А вже через кілька років друкарня виросла до рівня найбільшого виробничого комплексу – одного з лідерів галузі.
Сьогодні підприємство має унікальний парк устаткування для друку газет, брошур, буклетів, листівок та будь-якої іншої поліграфічної продукції на всіх видах газетного та офсетного паперу. Виробничі потужності ДЕВ’ЯТИ сучасних машин, кожна з яких здатна друкувати не менше 8 шпальт формату А3 кольоровістю 4+4, сумарно становлять понад 6 мільйонів екземплярів на добу.
Ефективну роботу підприємства також забезпечують виділені швидкісні канали зв’язку, парк устаткування для швидкої та якісної до- й післядрукарської обробки замовлень, склади, зручне географічне розташування стосовно основних пунктів доставки, власна транспортна служба. Налагоджені партнерські стосунки з друкарнями інших видів діяльності дозволяють нам виконувати поліграфічні роботи будь-якої складності на сучасних видах поліграфічних матеріалів.
main-ua Ефективну роботу підприємства також забезпечують виділені швидкісні канали зв’язку, парк устаткування для швидкої та якісної до- й післядрукарської обробки замовлень, склади, зручне географічне розташування стосовно основних пунктів доставки, власна транспортна служба. Налагоджені партнерські стосунки з друкарнями інших видів діяльності дозволяють нам виконувати поліграфічні роботи будь-якої складності на сучасних видах поліграфічних матеріалів.

 
Видавничо-поліграфічний комплекс «Мега-Поліграф» – підприємство нового типу. До нас під словом «друкарня» розуміли лише процес виготовлення газет. З нами це слово відкриває нові обрії. Ми готові надавати клієнтам послуги повного циклу зі створення будь-якої періодики, а саме:

main-ua-  розробка концепцій газет, журналів, брошур, буклетів, листівок тощо (ідеологія, макет, дизайн)

-   редакційна підготовка видань (створення наповнення, редагування, верстка, коректура) додрукарські послуги

додрукарські послуги

послуги друку

післядрукарські послуги

доставка готової продукції власним транспортом у будь-яку точку країни.

Гордістю компанії є її колектив, що нараховує близько 200 кваліфікованих фахівців, які, використовуючи унікальні можливості наявного технічного забезпечення, готові задовольнити вимоги будь-якого замовника.
Робота з нами – це мінімум вашої участі, оскільки власний досвід видавничої діяльності робить ваші завдання близькими для нас, а вимоги – зрозумілими.
Працювати з нами зручно та вигідно.
Спробуйте та відчуйте.